HŘIŠTĚ 10.

10. GOLF CLUB PODĚBRADY

GOLF CLUB PODĚBRADY
Na Zálesí 530
290 01 Poděbrady
tel: 325 610 928
mobil: 605 509 278

klikněte pro zvětšení
(pro zvětšení klikněte na mapu)

GOLF CLUB PODĚBRADY

najdete jeden kilometr východně od Poděbrad.

Začlenění do krajiny:

Začlenění hřiště do mokřin mezi lesíky a rybníčky na břehu Labe se velmi povedlo. Vzrostlé stromy a vodní plochy tvoří většinu zdejších překážek a zcela jistě si zde nezahrajete dvě sobě sebemíň podobné jamky.

Obtížnost pro hráče:

Poděbradské hřiště patří mezi nejtěžší golfová hřiště v republice. Četnost potůčků, rybníčků a v neposlední řadě lesíků dělá toto hřiště nejen obtížné, ale i velmi zajímavé. Přes uvedené překážky je zdejší hřiště dobře hratelné i pro hráče s vyšším HCP.

Klubovna:

Co se týče klubovny, je vidět, že zdejší klub musí vycházet z dané památkové chráněné budovy, která není bohužel příliš vhodná pro zázemí golfového klubu.

Doporučujeme

toto hřiště všem hráčům bez rozdílu HCP. Poděbradské golfové hřiště prověří přesnost vašich úderů a ve většině případů potrestá i vaši odvahu. Hrát zdejší hřiště je opravdový zážitek, ale vyžaduje notnou dávku rozumu a pokory.

Celkové hodnocení:

Krásné a do prostředí velmi dobře zasazené hřiště parkového typu s četnými vodními překážkami, bohužel zázemí nepatří mezi špičky a po znormování některých již postavených areálů hrozí jeho posunutí mimo TOP 10.

klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení
klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení